Události ze dne 2.12.2016

05.12.2016 13:39

Krátce po jedenácté hodině oznámil na linku 156 občan, že na budově fary jsou otevřená dvířka od elektrického rozvaděče a hrozí tak nebezpečí úrazu. Na místo byl telefonicky přivolán příslušný pracovník technických služeb, který rozvaděč zavřel a dvířka zajistil.

Ve 14.05 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném osobním automobilu, který stojí na zeleni, a to při vjezdu do Kaštanky ve Slatiňanech. Hlídka za stěrač takto zaparkovaného vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později byli strážníci telefonicky přivoláni do Střelecké ulice, kde se u tamního mostu měla pohybovat skupinka mladíků, kteří odpalují zábavní pyrotechniku a plaší kachny. Hlídka prověřila uvedenou lokalitu, ale partu mladíků nikde nezaregistrovala.

Před čtvrt na čtyři vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Tyršovo náměstí, neboť zde nesprávně parkoval konkrétní automobil, který komplikoval výjezd ostatním vozidlům. Na tento automobil hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po osmnácté hodině se na strážníky obrátil prostřednictvím tísňové linky občan, jenž na parkovišti u jednoho ze supermarketů v ulici SNP zpozoroval čtveřici mužů, která měla podezřele obcházet zaparkovaná vozidla. Na místě hlídka v podezřelých mužích zjistila skupinu dělníků, kteří se právě vraceli z montáže a v prodejně si chtěli zakoupit potraviny. Žádné protiprávní jednání hlídka nezaznamenala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑