Události ze dne 2.12.2021

03.12.2021 12:48

Krátce před osmou hodinou ranní řešila hlídka v prodejně potravin na Palackého třídě krádež zboží. Mladá žena z Pardubic zde odcizila zboží v celkové hodnotě 443 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty. Odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

V 9.20 hodin oznámil občan na linku 156, že v blízkosti autobusové zastávky v Družstevní ulici je propadlá část vozovky. Na místě bylo zjištěno, že u kanalizační vpusti byla provedena oprava asfaltového povrchu, který se začal propadat. O celé věci byl informován odpovědný pracovník odboru investic, který si převzal věc k řešení.

Po půl jedné vyjížděla hlídka k oznámení o špatném parkování na náměstí U Vodárny. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

O necelou hodinu později byli strážníci přivoláni do Čáslavské ulice, kde měla na veřejné zeleni parkovat vozidla. Provedenou kontrolou nebylo žádné vozidlo parkující na zeleni zjištěno.

V 20.35 hodin se na městskou policii obrátila žena, která uvedla, že v ulici Na Výsluní nalezla mobilní telefon a doklady. Strážníci od oznamovatelky uvedené věci převzali a po zadokumentování je uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Pár minut po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci do ulice Dr. Bartůňka k oznámení o rušení nočního klidu. Hlasité projevy osob měly vycházet z jednoho z tamních bytů. Strážníci na místě jednali s mužem, bydlícím v uvedeném bytě. Ten uvedl, že zde měl sezení s několika přáteli. Po poučení o době nočního klidu posezení ukončili.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2022, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑