Události ze dne 21.3.2016

22.03.2016 08:47

V 9.15 hodin přijali strážníci oznámení, že u jedné z prodejen v ulici Široká došlo v průběhu minulého víkendu k rozbití skleněné výlohy. Strážníci na místě událost zadokumentovali a pořídili fotodokumentaci. Další postup bude odvislý od výsledků provedeného šetření. Škoda na rozbité výloze byla odhadnuta na bezmála pět tisíc korun.

Ve 20.40 hodin se dostavil na služebnu městské policie muž, který sdělil, že přinesl nalezenou peněženku. V té strážníci nalezli pouze drobné propriety a kartu České spořitelny. Dotazem na Policii ČR bylo zjištěno, že peněženka byla předmětem majetkové trestné činnosti, a proto byla následně předána hlídce PČR.

V 0.01 hodin vyjížděli strážníci prověřit oznámení o podezřelém muži na čerpací stanici v ulici Obce Ležáků. Dle oznamovatelky se měl muž v prostoru čerpací stanice chovat podivně, měl obcházet vozidla a nakonec odcizil jednu bagetu. Poté z místa utekl směrem na Slatiňany. Strážníci muže odpovídajícího popisu nalezli nedaleko Slatiňan. Muž se k odcizení bagety doznal. Dále hlídce uvedl, že ji již po cestě snědl. Muži bylo hlídkou sděleno, že se tímto svým jednáním dopustil přestupku krádeže, za což mu byla na místě uložena bloková pokuta.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑