Události ze dne 21.5.2016

23.05.2016 13:25

Před půl jednou odpolední bylo oznámeno na linku 156, že v ulici J. E. Purkyně parkují vozidla na chodníku. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o automobily svatebčanů, kteří přijíždějí na oběd do nedaleké restaurace. Po vyřešení přestupků byla všechna vozidla přeparkována.

Krátce po půl páté odpoledne byli strážníci telefonicky přivoláni do ulice Dr. Malíka, kde podle oznámení z konkrétního domu vycházela hlasitá hudba. Hlídka hovořila s obyvatelkou tohoto domu, která uvedla, že u nich doma probíhá oslava narozenin. Přestože hudba nikoho nerušila a nebyl rušen ani noční klid, přislíbila žena ztlumení hudby. Přestupkové jednání nebylo shledáno.

Ve čtvrt na osm večer následovalo další telefonické oznámení na lince 156, které se týkalo hlasité hudby v ulici Dr. Malíka. Obyvatelka uvedeného domu hlídce sdělila, že oslava narozenin dítěte právě končí a hudba bude vypnuta. Ani tentokrát nebylo přestupkové jednání shledáno.

V 0.59 hodin požádala na lince 156 o příjezd hlídky žena, která se domnívá, že na zahradě v ulici K Ploché dráze se pohybuje neznámá osoba. Strážníci v přítomnosti majitelky zahrady celý prostor prověřili, avšak žádná cizí osoba nebyla na zahradě zaregistrována.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑