Události ze dne 22.11.2016

23.11.2016 12:25

V 6.40 hodin oznámila žena ze Škroupovy ulice, že u jejího bytu zazvonil muž bydlící v pronajatém bytě v témže domě, a se slovy, že tady už nemůže být, jí předal klíče od bytu. Oznamovatelka měla obavu, aby si něco neudělal. Na místo vyjela hlídka městské policie a o celé události byla vyrozuměna rovněž Policie ČR. Po muži bylo vyhlášeno pátraní, které bylo realizováno hlídkami Policie ČR a městské policie. Pátrání bylo ukončeno ve 13.20 hodin, kdy bylo zjištěno, že muž byl v pořádku nalezen svými rodiči, a to na silnici mezi Chrudimí a Sečí.

Ve 12.47 hodin prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování v Široké ulici. Jak oznamovatel uvedl, vozidlo stojící u budovy Komerční banky ztěžovalo průjezd ostatních vozidel. Hlídka o chvíli později na uvedené vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.  

V 15.03 hodin oznámila zaměstnankyně obchodního domu Kaufland, že se na parkovišti pohybují podomní prodejci, kteří zákazníkům obchodu nabízejí holicí strojky a hodinky. Strážníci provedli kontrolu uvedeného parkoviště, žádní prodejci se však na místě již nenacházeli.

V 18.13 hodin vyjížděla hlídka na vlakové nádraží po oznámení, že se v budově čekárny nachází bezdomovec, který přes opakované výzvy nechce odejít. Strážníci po příjezdu na místo bezdomovce s trvalým pobytem v Chrudimi z čekárny vykázali.

Ve 22.58 hodin oznámila žena na linku 156, že u kruhového objezdu v ulici Na Ostrově jsou bezdomovci, kteří jsou hluční a ruší tak noční klid. Po příjezdu nebyl hlídkou žádný hluk zaregistrován, bezdomovci se na místě rovněž nenacházeli. V tomto případě šlo zřejmě o skupinu mladých lidí, kteří se mezi sebou bavili a o chvíli později z místa odešli. Přestupkové jednání nebylo zjištěno.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑