Události ze dne 22.12.2015

23.12.2015 10:38

V 11.45 hodin upozornil občan strážníky na špatné parkování u sportovní haly. Stojící vozidla zde měla zasahovat do jízdního pruhu. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že průjezdnost je zachována, na jedno vozidlo byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 12.17 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Filištínská leží na zemi muž. Strážníci zde o chvíli později zjistili, že se jedná o místního bezdomovce. Muž s hlídkou komunikoval, byl orientován místem i časem, a jelikož neměl žádná viditelná zranění, z místa následně v pořádku odešel.

Nález kreditní karty u bankomatu na Masarykově náměstí oznámil muž po půl jedné odpoledne. Dříve než se na místo dostavila hlídka, nálezce předal kartu majiteli, který se o ni na místě přihlásil.

V 16.23 hodin oznámil občan z ulice Čs. Partyzánů, že mu před výjezdem z garáže parkuje neznámé vozidlo. Před příjezdem hlídky na místo muž své oznámení odvolal s tím, že vozidlo již odjelo.

Po půl osmé večerní požádala hlídka Policie ČR strážníky o spolupráci při oznámení o sraženém psovi v ulici Obce Ležáků. Strážníci zde po domluvě mrtvého psa plemene německý ovčák převzali a převezli jej na veterinární kliniku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑