Události ze dne 22.12.2016

23.12.2016 13:55

V 9.41 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici U Stadionu u č. p. 742 parkují vozidla na vodorovném dopravním značení a brání tím vývozu kontejnerů. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že kontejnery se pracovníkům technických služeb podařilo vyprázdnit. Dále bylo zjištěno, že vodorovné dopravní značení je již špatně viditelné, což bylo zapsáno do knihy závad.

Po desáté hodině dopolední vyjížděla hlídka do ulice Jungmannovo nábřeží, kde se měl z komína domů valit kouř, který dle oznamovatele zamořoval okolí. Při příjezdu hlídky na místo kouř z komína uvedeného domu již nevycházel. Strážníci na místě jednali s majitelem domu, který hlídce dobrovolně ukázal kotel na tuhá paliva, ve kterém bylo spalováno pouze uhlí. Pálení nebezpečných materiálů nebylo zjištěno.

Ve 20.39 hodin přijali strážníci oznámení o problémovém hostu v restauraci Na Růžku. Jak oznamovatel uvedl, mladý muž měl slovně napadat hosty restaurace. Strážníci o chvíli později na místě zjistili, že se jedná o muže s trvalým pobytem v Trojovicích. Muž byl po projednání věci z restaurace vykázán.

Pár minut před půlnocí oznámil muž městské policii rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet na Resselově náměstí. Operační důstojník městské policie na kamerovém systému zachytil skupinu čtyř osob, která před příjezdem hlídky nastoupila do vozidla a z náměstí odjela. Následnou kontrolou nebylo již žádné rušení nočního klidu zaznamenáno.   


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑