Události ze dne 22.5.2020

24.05.2020 15:37

V 8.17 hodin upozornil městskou policii řidič na to, že křižovatka ulic Jungmannovo nábřeží a Vrchlického je nepřehledná a požádal, aby jeho poznatek strážníci prověřili. Dotyčný muž dále doporučil do této křižovatky umístit dopravní zrcadlo. Hlídka uvedené místo posoudila a poté kontaktovala oznamovatele s doporučením, jak může v této věci postupovat.

Po jedenácté hodině byli strážníci přivoláni do Poděbradovy ulice, protože tam stálo vozidlo v křižovatce. Hlídka za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

O několik minut později oznámil na linku 156 občan, že během jízdy na jízdním kole obcí Sobětuchy vyběhl směrem k němu na silnici z konkrétního domu pes většího vzrůstu, jenž by mohl ohrozit i ostatní účastníky silničního provozu. Při příjezdu strážníků bylo toto zvíře již řádně zajištěno na pozemku své majitelky. Hlídka tuto ženu poučila a poté odjela.

V 17.53 hodin kontaktovala městskou policii žena s tím, že ve výdejní přihrádce bankomatu umístěného na Masarykově náměstí někdo ponechal nevyzvednutou bankovku. Strážníci vyjeli na uvedené místo, kde se k nim dostavil manžel oznamovatelky, jenž jim předal tuto finanční hotovost. Hlídka bankovku odevzdala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑