Události ze dne 22.6.2016

23.06.2016 08:49

Před sedmou hodinou ranní oznámil na tísňovou linku občan, že ve vnitrobloku ve Fibichově ulici se nacházejí automobily zaparkované na místě, kde porušují dopravní značení. Na uvedeném místě hlídka zaregistrovala dvě zaparkovaná vozidla. Na oba automobily byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po jedenácté hodině se na strážníky telefonicky obrátila obsluha čerpací stanice v Dašické ulici, neboť zde zaparkované vozidlo porušovalo vodorovnou dopravní značku. Hlídka za stěrač tohoto automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve čtvrt na jednu se na služebnu městské policie dostavila žena a oznámila, že ve Fortenské ulici leží nějaký muž. Hlídka na místě zastihla muže s bydlištěm ve Vestci, který byl orientován místem i časem. Jelikož byl muž zdravotně v pořádku, z místa odešel sám.

V 01.33 hodin přijali strážníci telefonické oznámení, ve kterém uvedla občanka, že se ve Fibichově ulici potuluje pes světlé barvy s hnědými skvrnami. Hlídka následně volně pobíhajícího psa bez evidenční známky odchytla a služebním vozidlem jej převezla do útulku v Sečské ulici, kde bylo zvíře v pořádku umístěno do připraveného kotce.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑