Události ze dne 23.12.2015

26.12.2015 10:03

V 7.45 hodin bylo na linku 156 přijato anonymní oznámení o špatně parkujících vozidlech v Revoluční ulici. Hlídka zde o chvíli později umístila za stěrače špatně parkujících vozidel celkem pět výzev.

Před desátou hodinou dopolední vyjížděli strážníci na kontrolu do ulice Sladkovského, kde měla být před základní školou odhozená injekční stříkačka. Na místě strážníci zjistili, že se v tomto případě nejedná o injekční stříkačku ale o víčko od spreje.  

V 10.02 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že za obchodním domem Albert parkují vozidla takovým způsobem, že zde způsobují neprůjezdnost. Hlídka po příjezdu na místo hovořila s dvěma majiteli špatně parkujících vozidel. Po vysvětlení celé situace bylo přestupkové jednání řidičů vyřešeno domluvou.

V 13.02 hodin oznámil občan na linku 156, že na cyklostezce mezi Chrudimí a Markovicemi se nachází odložené jízdní kolo, u kterého se již delší dobu nikdo nezdržuje. Hlídka provedla na uvedeném místě kontrolu, žádné kolo zde však nebylo nalezeno.

Po půl druhé odpolední vyjížděli strážníci do města Slatiňany, kde byla na nádraží nalezena taška s osobními věcmi. Strážníci tašku převzali od personálu vlakového nádraží a předali ji na oddělení ztrát a nálezů na zdejším městském úřadě.

V 16.23 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Fibichova stojí neznámé vozidlo před vjezdem do její garáže. Strážníci zde umístili za stěrač vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před desátou hodinou večerní prověřovali strážníci oznámení o házení petard ve Střeleckém parku. Hlídka zde provedla kontrolu, žádné házení petard zde nebylo zaznamenáno.

V 23.32 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení o tom, že v hotelu Centrál jsou dva opilí muži, kteří se zde dopouštějí výtržností. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že zde již celou věc řeší hlídka Policie ČR.  

V 0.15 hodin oznámila místní občanka rušení nočního klidu v ulici Na Větrníku u domu č.p.1290. Hlídka zde provedla o chvíli později kontrolu, nikdo se na uvedeném místě ani v přilehlém okolí nenacházel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑