Události ze dne 23.8.2020

24.08.2020 19:01

V 7.46 hodin oznámil občan na linku 156, že na mřížích jeho provozovny v Široké ulici je připevněné jakési světlo. Muž projevil obavu, že jeho sundáním dojde k poškození mříže. Hlídka na místě zjistila, že neznámá osoba skutečně umístila na mříže provozovny světlo, které se běžně užívá spolu s dopravním značením. Strážníci světlo za přítomnosti matky oznamovatele odšroubovali a předali jej do oddělení ztrát a nálezů. K poškození mříže nedošlo.

Po šestnácté hodině se na služebnu městské policie dostavil občan, který oznámil, že na okružní křižovatce Na Bídě porušují řidiči dopravní značení zakazující průjezd křižovatkou. Hlídka na místě provedla kontrolu, při které bylo řešeno několik vozidel. Stejně jako v předchozích dnech zde budou i nadále prováděny namátkové kontroly.

Krátce po dvacáté hodině řešila hlídka v Husově ulici oznámení o neoprávněném parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Jelikož se strážníkům nepodařilo kontaktovat majitele, byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče. O tomto byl vyrozuměn oznamovatel, který zaparkoval na jiném místě.

Následně se hlídka přesunula do Filištínské ulice, kde měla vozidla neoprávněně parkovat na vyhrazených rezidentních stáních. Kontrolou zde byla zjištěna dvě neoprávněně parkující vozidla, na která byly umístěny výzvy.

Před jednadvacátou hodinou se na služebnu městské policie dostavil občan, který strážníkům předal nalezenou registrační značku vozidla. Strážníci nález zadokumentovali a následně jej předali do oddělení ztrát a nálezů.

V 23.12 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v ulici Svěchyňova. Dle oznamovatele se měla touto ulicí pohybovat hlučná skupina mladíků. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, žádní mladíci však nebyli nalezeni.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑