Události ze dne 23.9.2016

26.09.2016 13:50

Po půl osmé oznámila na linku 156 pracovnice supermarketu v Poděbradově ulici, že u nich došlo ke krádeži zboží. V prodejně se nacházel podezřelý muž z Chrudimi, který se ke svému jednání doznal, proto hlídka vyřešila přestupek proti majetku na místě uložením blokové pokuty.

Ve tři čtvrtě na deset požádala telefonicky strážníky o příjezd do Škroupovy ulice žena, neboť se tam nacházejí automobily parkující na trávníku. Následně hlídka zjistila, že uvedená vozidla patří pracovníkům tamní firmy, kteří se vzápětí ke svým automobilům dostavili a po projednání přestupků je okamžitě přeparkovali.

V 15.51 hodin požádal strážníky telefonicky o spolupráci operační důstojník PČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť je třeba prověřit oznámení, že ve Sladkovského ulici se na střeše osobního automobilu nachází položená peněženka. Hlídka odloženou peněženku převzala a v místě bydliště ji předala jejímu majiteli.

Krátce po dvacáté druhé hodině vyjeli strážníci do Novoměstské ulice, kde byl podle telefonického oznámení v okolí prodejny s elektro zbožím silně cítit kouř, který připomínal pálení plastů. Hlídka prověřila uvedené místo i okolí, ale zdroj kouře se nepodařilo zjistit.

Večer před půl jedenáctou obdrželi strážníci telefonické oznámení, že v Topoli na hřišti probíhá hlučná zábava. Na uvedeném místě hlídka shledala, že zde probíhá venkovní narozeninová oslava. Hlídka následně jednala s odpovědnou osobou, která zajistila přesun celé oslavy do budovy, takže již nikdo nebyl rušen. Věc byla vyřešena domluvou.

Před pátou hodinou ranní se na strážníky obrátila prostřednictvím tísňové linky občanka, neboť na autobusovém nástupišti v ulici Čs. armády se nachází mládež, která tam křičí a kope do odpadkových košů. Na uvedeném nástupišti ani v prostoru autobusového nádraží se nikdo nenacházel a na místě byl klid. Hlídka zde zaregistrovala ležící odpadkový koš, který nebyl poškozen, proto byl strážníky usazen zpět na své místo.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑