Události ze dne 24.2.2016

25.02.2016 10:11

V 11.12 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v Družstevní ulici se u kontejneru určeného ke sběru papíru nachází bezdomovec, který vytahuje papír mimo kontejner. V přítomnosti hlídky musel tento muž nejprve nepořádek v okolí kontejneru uklidit a poté byl z místa vykázán.

Krátce před půl dvanáctou dopoledne vyjeli strážníci do Vlčnovské ulice, kde se podle anonymního telefonického oznámení nacházejí vozidla zaparkovaná na zeleni. Na uvedeném místě hlídka zjistila, že jsou zde dva takto zaparkované automobily. Za stěrače obou umístili strážníci výzvu pro nepřítomného řidiče.

V 15.02 hodin přijali strážníci oznámení, že se v obci Sobětuchy nacházejí vozidla zaparkovaná na chodníku. I v tomto případě byly za stěrače dvou automobilů umístěny výzvy pro nepřítomného řidiče.

Před půl šestou večer bylo oznámeno na linku 156, že v sídlišti U Stadionu, nedaleko prodejny se železářstvím, leží pod stromem muž. Zde hlídka zjistila, že tento muž je orientován místem i časem a nemá zdravotní problémy. Poté muž z místa odešel.

V 17.52 hodin strážníci prověřili oznámení z linky 156, že v ulici Na Šancích se volně pohybuje pes plemene špic. Hlídka, která zkontrolovala uvedenou lokalitu, žádného volně pobíhajícího psa nenalezla.

Večer ve 21.50 hodin byli strážníci telefonicky přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde se nacházelo nesprávně zaparkované vozidlo. Vzápětí se k uvedenému vozidlu dostavil řidič, který po projednání přestupku se strážníky okamžitě automobil přeparkoval.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑