Události ze dne 24.3.2016

27.03.2016 08:39

V 8.00 hodin přijali strážníci oznámení o výskytu dvou bezdomovců, kteří se mají nacházet u nákladové rampy budovy finančního úřadu a mají zde dělat nepořádek. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality a přilehlého okolí, žádní bezdomovci zde nebyli nalezeni.

V 8.10 hodin oznámil chrudimský občan, že někdo odcizil jeho matce v ulici Široká plastovou popelnici. Na místo se dostavil strážník, který s majitelkou celou věc zadokumentoval. Ve 14.45 hodin volal opětovně oznamovatel na městskou policii a sdělil, že popelnici již nalezl a dále po strážních nic nežádá.

Před dvanáctou hodinou dopolední oznámil občan na linku 156, že v ulici U Stadionu parkuje vozidlo na trávě. Strážníci zde o chvíli později umístili za stěrač vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 14.04 hodin se na strážníky obrátila žena, která oznámila, že v ulici Na Větrníku opakovaně běhá pes rasy labrador, který není venčen na vodítku. Hlídka na místě provedla kontrolu a zjistila, že pes byl bez vodítka venčen na poli mimo zastavěnou oblast, tedy na extravilánu města, což je obecně závaznou vyhláškou povoleno. O tomto byla oznamovatelka na místě informována.

Po páté hodině odpolední vyjížděli strážníci do ulice Fibichova, kde nalezli děti několik kusů injekčních stříkaček. Ty byly umístěny do ochranného boxu a následně budou předány k odborné likvidaci.

V 19.21 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland, že v prodejně nalezla peněženku s doklady. Strážníci na místě peněženku převzali. Po chvíli však kontaktovala městskou policii majitelka peněženky, která si peněženku s doklady po nezbytných úkonech převzala.

V 03.49 hodin se obrátila na městskou policii pracovnice chirurgického příjmu chrudimské nemocnice a žádala o spolupráci při ošetření agresivní pacientky. Po příjezdu hlídky byl v nemocnici již klid. Uvedená pacientka odmítla odběr krve i dechovou zkouškou a byla lékařkou propuštěna domů.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑