Události ze dne 24.7.2016

25.07.2016 13:17

Krátce před tři čtvrtě na devět kontaktoval strážníky na lince 156 občan, který nalezl před hotelem v Husově ulici opuštěného psa. Hlídka na místě převzala od oznamovatele odchyceného psa plemene stafordšírský teriér a služebním vozidlem jej převezla do útulku v Sečské ulici, kam se vzápětí dostavil majitel psa a zvíře si v pořádku převzal. Věc byla vyřešena blokovou pokutou.

Před půl jedenáctou oznámil na linku 156 řidič autobusu, že na nádraží ČD v ulici Čs. Armády se nachází muž, který má poraněný obličej. Na uvedeném místě byl zjištěn muž s trvalým bydlištěm v Pardubicích, který uvedl strážníkům, že poblíž nádraží ČD zakopl a při pádu narazil hlavou do koncového světla stojícího autobusu, které hlavou rozbil a způsobil si zranění. Řidič autobusu přivolal zraněnému muži RZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice. Zároveň informoval o události svého nadřízeného. Řidič autobusu i zraněný muž byli hlídkou poučeni, jak mohou dále postupovat.

Ve 13.08 hodin požádal telefonicky o příjezd hlídky řidič, který stojí se svým osobním automobilem v Dašické ulici, neboť došlo k úniku benzínu z jeho vozidla. Hlídka provedla kontrolu místa úniku paliva a přivolala HZS Pardubického kraje, který provedl zásyp místa úniku paliva absorpční látkou.

Po patnácté hodině oznámil telefonicky občan, že na okružní křižovatce v Poděbradově ulici došlo k dopravní nehodě. Strážníci následně zajišťovali místo dopravní nehody do příjezdu hlídky SVDN.

Sedm minut po tři čtvrtě na pět kontaktoval telefonicky městskou policii občan, jelikož v Havlíčkově ulici se nachází odložená plechovka od nápoje a uvnitř je ponechána použitá injekční stříkačka. Hlídka tuto injekční stříkačku vyzvedla a uložila do speciálního boxu, aby byla následně předána k odborné likvidaci.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑