Události ze dne 25.11.2016

28.11.2016 12:57

V 8.50 hodin přijali strážníci anonymní oznámení o parkování vozidla s vlekem na chodníku v Nádražní ulici ve Slatiňanech. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a vozidlo parkující na chodníku nalezla. Šetřením na místě strážníci zjištili, že jak na osobním vozidle, tak i na vleku byly umístěny registrační značky, které v obou případech patřily na jiná vozidla. V průběhu šetření se na místo dostavil majitel vozidla, se kterým byly všechny zjištěné přestupky projednány a zadokumentovány. Následně bude celá věc předána k dořešení věcně příslušnému správnímu orgánu.

Ve 14.21 hodin oznámila žena na linku 156, že po stezce pro chodce a cyklisty za restaurací Kateřina jde žena se psem, kterého nemá na vodítku. Hlídka zkontrolovala cyklostezku a blízké okolí, žádný volně pobíhající pes nebyl zaregistrován.

Ve 14.40 hodin přinesl na služebnu městské policie muž ze Slatiňan zraněného jestřába. Ještě téhož dne putoval zraněný pták do záchranné stanice Pasíčka.

V 18.48 hodin vyjížděli strážníci do Pobřežní ulice, kde dle oznámení mají parkovat vozidla v zóně zákazu stání. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním devíti výzev pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑