Události ze dne 26.12.2015

28.12.2015 11:03

V 14.00 hodin oznámil občan špatné parkování vozidel na křižovatce ulic Na Šancích a Družstevní. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče.

O chvíli později přijali strážníci oznámení opět na špatné parkování, tentokrát v ulici Na Větrníku u domu č. p. 1294, kde měla stát vozidla na chodníku. Stejně jako v předchozím případě i zde strážníci rozdali celkem tři výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po půl páté odpolední bylo na linku 156 oznámeno, že na kruhovém objezdu u prodejny Lidl se ve vozovce pohybují osoby. Hlídka zde o chvíli později provedla kontrolu, žádné osoby zde nalezeny nebyly.

Po páté hodině odpolední vyjížděli strážníci zkontrolovat parkování do ulice Topolská, kde mělo na odbočce do sídliště stát vozidlo, které ohrožovalo bezpečnost silničního provozu. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že vozidlo již odjelo. Průjezdnost v daném místě byla zachována.

V 22.20 hodin byli strážníci v ulici Palackého třída upozorněni jedním z projíždějících řidičů, že u ČSOB nějací mladíci ničí dopravní značení. Hlídka mladíky, kteří odpovídali popisu oznamovatele, nalezla na Masarykově náměstí. Po zjištění jejich totožností bylo mladíkům sděleno, že jsou svým jednáním podezřelí z přestupku proti majetku – poškozování cizí věci. Po zadokumentování bude celá věc postoupena k dořešení ke správnímu orgánu.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑