Události ze dne 2.6.2016

03.06.2016 12:57

V 7.38 hodin oznámil řidič autobusu jedoucího z Pardubic do Chrudimi, že má problém s cestujícím, který v autobuse kouří a chová se nevhodně. Hlídka provedla ve věci šetření na autobusové zastávce na Masarykově náměstí. V muži, který se měl chovat nevhodně, byl ztotožněn muž z Pardubic. Ten uvedl, že v autobuse nekouřil, což potvrdili i dotázaní cestující. Přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Po desáté hodině dopolední vyjížděli strážníci do ulice Soukenická, kde měla stát neoprávněně vozidla na vyhrazeném parkovišti. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče.

V 12.01 hodin přijali strážníci oznámení, že ve Slatiňanech v ulicích Tyršova a Vítězství se pohybují dvě osoby, které nabízejí změnu dodavatele energií. Vzhledem k tomu, že ve Slatiňanech je tato forma podomního prodeje zakázaná, provedla hlídka kontrolu uvedených ulic. Osoby odpovídající popisu oznamovatele však nebyly nalezeny.

Po třetí hodině odpolední bylo na linku 156 oznámeno, že u poštovní schránky v ulici Husova je uhynulý hlodavec. Strážníci mrtvého potkana umístili do přepravního pytle a následně ho převezli na veterinární kliniku k odborné likvidaci.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑