Události ze dne 26.3.2016

27.03.2016 08:41

V 11.07 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Václavská, u kruhového objezdu, se nachází muž, který opakovaně padá na zem a je od krve. Hlídka zde zjistila, že jde o jednoho z místních bezdomovců. Ten strážníkům sdělil, že jde na ošetření do nemocnice. Muž měl krvavé zranění na hlavě a stěžoval si na bolest nohy. Strážníci muže doprovodili na chirurgický příjem, kde byl předán do péče personálu nemocnice.

V 11.31 hodin vyjížděli strážníci na oznámení o špatném parkování do ulice Novoměstská, kde měla stát vozidla na trávě. Po příjezdu na místo bylo zjištěno celkem 14 špatně parkujících vozidel, na které byly v zápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 17.29 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici U Stadionu, u č.p.721-724, parkuje vozidlo v křižovatce a v protisměru. I zde byl přestupek vyřešen umístěním výzvy za stěrač vozidla.

V 18.54 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland, že v prodejně zadrželi muže podezřelého z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že chrudimský občan odcizil v prodejně zboží v hodnotě 84,90 Kč. Toto zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje. Přestupek krádeže byl s mužem vyřešen uložením blokové pokuty.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑