Události ze dne 27.10.2016

31.10.2016 16:40

Krátce před osmou hodinou ranní vyjeli strážníci do ulice SNP, kde podle telefonického oznámení před tamním obchodním centrem parkoval neoprávněně autobus. Hlídka, která prověřila uvedené místo, autobus nezaregistrovala.

O několik minut později obdržela městská policie na lince 156 oznámení, že v ulici Strojařů se nachází nesprávně zaparkovaný automobil konkrétní značky, který tam komplikuje průjezd křižovatkou. Na toto vozidlo hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 12.05 hodin požádalo strážníky telefonicky o spolupráci OO PČR v Chrudimi, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba v Rooseveltově ulici odchytit volně pobíhajícího psa černé barvy. Hlídka v uvedené ulici, ani v přilehlém okolí volně pobíhající zvíře nezaregistrovala.

Před čtvrt na pět oznámil na linku 156 občan, že v ulici B. Martinů se nachází odložené a nezajištěné jízdní kolo, které stojí opřené u přístřešku na popelnice. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o dámské jízdní kolo, které je řádně zajištěno zámkem. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

V sedmnáct hodin a padesát osm minut se na strážníky prostřednictvím tísňové linky obrátila žena, která v areálu garáží pod letištěm viděla sedícího mladíka ovlivněného drogami. Hlídka před konkrétní garáží, ani v areálu tohoto mladého muže nezaregistrovala, proto se dotázala přítomných majitelů garáží, avšak s negativním výsledkem.

Ve 23.30 hodin požádal telefonicky o příjezd strážníků do Palackého třídy muž, neboť tam docházelo k rušení nočního klidu hlasitou hudbou z tamní restaurace. Hlídka jednala s obsluhou uvedeného podniku, která okamžitě zjednala nápravu a hudbu ztlumila. Celá věc byla tentokrát vyřešena domluvou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑