Události ze dne 27.11.2020

30.11.2020 16:54

V 6.30 hodin oznámila žena na linku 156, že ve Václavské ulici před vjezdem do její garáže parkuje neznámé vozidlo. Hlídkou bylo na místě zjištěno, že výjezd z garáže je zachován. Na vozidlo byla umístěna výzva za parkování na chodníku.  

Po druhé hodině odpolední prověřovala hlídka v Čáslavské ulici oznámení o parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. I zde byla za stěrač vozidla umístěna výzva.

V 17.30 hodin přijali strážníci oznámení o bezdomovcích, kteří měli obtěžovat zákazníky prodejny Lidl. Hlídka provedla kontrolu parkoviště a přilehlého okolí, žádní bezdomovci nebyli na místě zjištěni.

Po osmnácté hodině řešila hlídka oznámení, že na komunikaci vedoucí z ulice Na Větrníku do místní části Topol chybí dopravní značení zákaz vjezdu. Strážníci zde zjistili, že dopravní značení bylo ulomeno a následně z místa odvezeno. Celý případ byl zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření. Chybějící značení bylo také zapsáno do knihy závad.

Krátce po půl jedenácté večerní vyjížděla hlídka k prodejně Billa, kde se měla nacházet sražená kočka. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o kocoura se šedivým obojkem, který měl poraněnou hlavu. Kocour byl převezen do chrudimského útulku a o jeho umístění byla telefonicky vyrozuměna pracovnice útulku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑