Události ze dne 27.8.2016

29.08.2016 14:50

Ve čtvrt na devět telefonicky oznámil občan, že u supermarketu na Palackého třídě nalezl zaběhnutého psa plemene foxteriér. Hlídka na uvedeném místě psa s koženým obojkem převzala a služebním vozidlem jej převezla do útulku v Sečské ulici, kde bylo zvíře v pořádku umístěno do připraveného kotce.

Po čtvrt na pět požádal telefonicky muž o příjezd strážníků do Havlíčkovy ulice, neboť u budovy tamní zdravotní pojišťovny je již hodinu uvázaný pes. Na místě čekal na hlídku oznamovatel, který strážníky k uvázanému psovi dovedl. Jelikož se majitel psa nikde v okolí nenacházel, strážníci německého pinče černé barvy odvázali a služebním vozidlem jej převezli do útulku v Sečské ulici, kam bylo zvíře v pořádku umístěno.

Ve 22 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení na lince 156, že ve Škroupově ulici se v konkrétním rodinném domě nachází hlučná mládež, která ruší sousedy. Hlídka na místě jednala s odpovědnou osobou, která okamžitě hlasitou hudbu vypnula. Celá věc byla protentokrát řešena domluvou.

Deset minut před dvacátou třetí hodinou se na strážníky telefonicky obrátila žena, neboť před restaurací v Topolské ulici postává skupina lidí, kteří jsou hluční a ruší noční klid. Při příjezdu hlídky na uvedené místo se zde nikdo nenacházel a na místě byl klid.

Po druhé hodině ranní kontaktovala strážníky prostřednictvím tísňové linky občanka z Pardubické ulice, jelikož na ní neustále někdo zvoní. Hlídka, která vyjela na uvedené místo před vchodem do bytového domu zastihla muže, který si při návratu domů splet vchod a klíčem se snažil odemknout nesprávné dveře, až došlo k zalomení klíče v zámku. Jelikož se poté domů nedostal, odešel přespat jinam. O události byl informován správce domu, který bude řešit s uvedeným mužem poškození zámku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑