Události ze dne 27.9.2016

29.09.2016 13:59

V 16.02 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Filištínská jsou u jedné z restaurací umístěny ve vozovce květináče, které stěžují průjezd vozidel. Strážníci na místě zjistili, že květináče jsou umístěny u obrubníku. Majitel restaurace následně hlídce uvedl, že květináče na uvedené místo umístil z toho důvodu, aby při průjezdu větších vozidel zabránil případnému poškození markýzy. Po projednání věci květináče z ulice odstranil.

V 17.58 hodin se na městskou policii obrátil muž z Lupáčovy ulice a žádal příjezd hlídky. Jak v oznámení uvedl, na jeho soukromém pozemku se nachází tři cizí mladíci. V minulosti nalezl na svém pozemku několik injekčních stříkaček a tomu by se chtěl napříště vyvarovat. Po příjezdu hlídky na místo však oznamovatel uvedl, že mladíci s pozemku již odešli neznámo kam.

Ve 20.18 hodin požádal operační důstojník Policie ČR z důvodu vytíženosti vlastních hlídek o prověření oznámení, že na autobusové zastávce v Pardubické ulici muž kope do ležící ženy. Na místo ihned vyjely dvě hlídky strážníků. Na uvedené zastávce se nacházely dvě osoby, muž a žena, oba s trvalým pobytem v  okrese Ústí na Orlicí. Žena měla krvavé zranění hlavy, proto byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka si ženu převzala do péče. Ke svému zranění žena uvedla, že si ho způsobila sama pádem na zem. Celá věc bude kvalifikována po výsledcích provedených šetření.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑