Události ze dne 28.10.2016

31.10.2016 16:41

Ve 14.23 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení, že v sídlišti Na Větrníku se poblíž konkrétního domu nachází zaparkovaný automobil, jehož řidič ponechal klíče od vozidla v zámku dveří. Hlídka toto vozidlo uzamkla a klíče převezla na služebnu MP. Řidiči na místě ponechala vzkaz, kde si má klíče od automobilu vyzvednout. Přibližně za dvě hodiny klíče vyzvedl na služebně majitel vozidla z Třemošnice.

Před tři čtvrtě na pět požádal telefonicky o příjezd strážníků personál ČD, neboť před nádražím v ulici Čs. armády polehávají bezdomovci. Na uvedeném místě se nacházeli dva muži, kteří byli v mírně podnapilém stavu, avšak orientováni místem i časem. Hlídka je oba z místa vykázala.

Večer před půl devátou oznámil na linku 156 občan, že právě viděl opilého muže, který procházel okolo jeho zaparkovaného automobilu na Masarykově náměstí a přitom zcela bezdůvodně rozbil jeho boční zpětné zrcátko. K poškozenému vozidlu se dostavila hlídka, která od přítomného oznamovatele obdržela popis pachatele, kterého se strážníkům následně podařilo zadržet v ulici Čs. armády. Při následné kontrole ostatních automobilů zaparkovaných na Masarykově náměstí vyšlo najevo, že se tam nachází další automobil, který má poškozené boční zpětné zrcátko. Podezřelý muž ze Sobětuch následně uvedl, že pěstí rozbil zpětná zrcátka u obou vozidel, neboť právě dostal vztek. Hlídka událost zadokumentovala a všechny zúčastněné osoby poučila, že celá věc bude předána k dořešení na přestupkovou komisi při MěÚ v Chrudimi.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑