Události ze dne 2.8.2016

03.08.2016 11:25

Po sedmé hodině ranní vyjížděli strážníci do ulice Dr. Václava Peška, kde měla žena vytahovat věci z kontejneru na oblečení. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, žena odpovídající popisu nebyla nalezena.

V 7.46 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Obce Ležáků u prodejny Penny Market leží na zemi matrace, na které přespávají bezdomovci. Strážníci na místě matraci skutečně nalezli, žádné osoby se u ní nenacházely. Následně operační důstojník předal informaci o výskytu matrace pracovníkovi technických služeb, který přislíbil její odstranění.

Po osmé hodině ranní byl při hlídkové činnosti nalezen v Lázeňské ulici volně pobíhající pes rasy bígl. Hlídka psa naložila do služebního vozidla, převezla a v pořádku předala do chrudimského útulku.

V 9.55 hodin přijali strážníci oznámení o parkujícím vozidle, které v ulici Na Větrníku ztěžuje zásobování zdejší prodejny. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, kterého se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Věc byla vyřešena umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

Opět kvůli špatnému parkování vyjížděli strážníci před jedenáctou hodinou ranní, tentokrát do Havlíčkovy ulice. Zde bylo oznámeno, že před prodejnou Modela parkují vozidla v zákazu zastavení. Po příjezdu na místo zde bylo zjištěno jedno nesprávně parkující vozidlo, na které byla v zápětí umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 21.41 hodin přijal operační důstojník městské policie nouzový signál od ženy registrované v projektu „Signál v tísni“. Na adresu ženy ihned vyjela hlídka strážníků, která o chvíli později zjistila, že žena v bytě upadla a způsobila si krvácející zranění na hlavě. Na místo byla ihned přivolána RZS, jejíž posádka ženu převezla na ošetření do chrudimské nemocnice. O celé situaci byla městskou policií vyrozuměna dcera zraněné ženy.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑