Události ze dne 2.8.2020

03.08.2020 17:13

Po šestnácté hodině oznámil na linku 156 občan, že v ulici U Valchy zpozoroval malé opuštěné kotě. Strážníci tuto informaci prověřili, avšak uvedené zvíře shledali jako dospělého jedince, jenž je schopen sám se o sebe postarat. Po tomto zjištění hlídka odjela.

V 18.54 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde skupina mladých lidí tloukla do altánku umístěného na tamním dětském hřišti. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že přítomné osoby poslouchaly reprodukovanou hudbu a při tom bubnovaly do rytmu prázdnými plastovými lahvemi o stěny altánku. K poškození majetku jejich jednáním nedošlo, proto je strážníci poučili a poté odjeli.

Ve stejném čase kontaktoval městskou policii občan s informací, že v sídlišti Na Větrníku se pohybuje podezřelý muž, jenž nakukuje do oken obyvatel. Strážníci tohoto muže vyhledali a vyzvali jej k ústnímu podání vysvětlení. Protože záhy vyšlo najevo, že s dotyčným člověkem potřebují naléhavě jednat policisté, byl předán Policii ČR.

Před dvacátou první hodinou požádal strážníky o pomoc lékař z nemocnice ve Václavské ulici, kde bylo třeba asistence hlídky u agresivního pacienta. Strážníci v uvedeném zdravotnickém zařízení požadovanou pomoc poskytli.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑