Události ze dne 28.7.2020

29.07.2020 16:29

Po deváté hodině oznámil na linku 156 řidič, že zaparkoval svůj automobil na parkovišti u zdravotnického zařízení na Palackého třídě, ovšem po chvíli jeho vozidlo zablokoval cizí nesprávně stojící automobil a on tak nemohl z parkovacího místa vyjet. Strážníci provedenou lustrací příslušného vozidla zjistili jeho majitele, jehož kontaktovali. Dotyčný muž se následně dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou svůj automobil přeparkoval.

Ve 20.59 hodin se na služebnu městské policie dostavil občan, jenž strážníkům odevzdal zavazadlo s úředními dokumenty, jež nalezl odložené v sídlišti Na Špici. Hlídka tuto aktovku i s obsahem prozatím umístila do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi a jeho majitele se pokusí o nálezu vyrozumět.

O několik minut později byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde byl nalezen odložený mobilní telefon. Hlídka tento přístroj převzala a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů Městského úřadu v Chrudimi.

Ve 21.18 hodin oznámil telefonicky městské policii občan, že na stavbě nového skateparku se někdo zřejmě pohybuje na skateboardu a při jízdě poslouchá hlasitou hudbu znějící z rádia. Hlídka na uvedeném staveništi kontaktovala přítomného stavbyvedoucího, jenž uvedl, že na stavbě se i v tuto dobu pracuje. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka neshledala.

Ráno o půl šesté vyjeli strážníci na základě oznámení na Palackého třídu, neboť tam v prostoru autobusové zastávky neoprávněně parkoval nákladní automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑