Události ze dne 29.10.2016

31.10.2016 16:43

Po půl jedné odpoledne byli strážníci telefonicky přivoláni do peněžního ústavu na Palackého třídě, kde se poblíž bankomatu bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka tam zastihla muže s bydlištěm v Nasavrkách, který byl z místa vykázán a odešel.

Před šestnáctou hodinou oznámila na linku 156 žena, že u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové se v přístřešku určeném pro nákupní vozíky nachází opuštěné velmi malé kotě. Hlídka mládě odchytla a služebním vozidlem převezla do útulku v Sečské ulici, kde bylo v pořádku předáno personálu útulku.

V 16.45 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení o výskytu malého kotěte, které se mělo nacházet poblíž hotelu v Husově ulici. Hlídka i toto mourovaté kotě odchytla a následně v pořádku umístila do útulku v Sečské ulici.

Přesně v sedmnáct hodin vyjeli strážníci do Svěchyňovy ulice, neboť majitelka jedné z tamních garáží telefonicky oznámila, že před její garáží stojí zaparkovaný automobil, který jí znemožnil vjezd do garáže. Hlídce se podařilo zjistit majitele nesprávně zaparkovaného vozidla, který se dostavil na místo a po vyřešení přestupku svůj automobil ihned přeparkoval.

V 18.14 hodin požádala o příjezd strážníků prostřednictvím tísňové linky občanka, která poblíž hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka převzala od oznamovatelky psa plemene foxteriér, kterého následně převezla služebním vozidlem do útulku v Sečské ulici, kde byl pes v pořádku umístěn do připraveného kotce.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑