Události ze dne 29.11.2016

30.11.2016 09:55

V 9.22 hodin oznámil pracovník sběrného dvora, že před areálem někdo založil černou skládku. Po příjezdu hlídky na místo oznamovatel strážníkům sdělil, že zřejmě ví, kdo před bránou sběrného dvora černou skládku v podobě odložených barev a ředidel založil. Mělo se jednat o muže, který den předtím chtěl tento odpad ve sběrném dvoře uložit. Bylo mu však sděleno, že jelikož nemá trvalé bydliště v Chrudimi, bude muset za odpad platit. Muž to odmítl, řekl, že nic platit nebude a odjel. Druhý den byl odpad nalezen před sběrným dvorem. Celý případ byl tedy strážníky zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V 10.29 hodin oznámil muž na linku 156, že před branou do finančního úřadu stojí vozidla, která ztěžují průjezd ostatním řidičům. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče.

Další případ špatného parkování řešili strážníci o půl hodiny později. Tentokrát se mělo jednat o parkování vozidel na chodníku, a to v křižovatce ulic Havlíčkova a Koželužská. Strážníci zde nalezli celkem čtyři vozidla parkující na chodníku. Na dvě vozidla byly umístěny výzvy, s dalšími dvěma řidiči byl přestupek řešen domluvou.

Ve 14.25 hodin vyjížděla hlídka k muži, ležícímu v Čáslavské ulici. Strážníci zjistili, že se jedná o chrudimského bezdomovce. Po probuzení byl orientován místem i časem a z místa v pořádku odešel.

Po půl třetí odpolední oznámila žena na linku 156, že na Tyršově náměstí parkuje vozidlo takovým způsobem, že omezuje průjezdnost ostatních vozidel. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑