Události ze dne 29.1.2017

30.01.2017 12:44

V 9.56 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení, že do domu v Rooseveltově ulici vběhl pes, který by mohl někomu ublížit. Hlídka tohoto psa plemene stafordšírský teriér odchytla a služebním vozidlem převezla do útulku v Sečské ulici, kde byl předán do péče přítomné pracovnici.

Před čtrnáctou hodinou oznámila na linku 156 žena, že v domě v ulici Požárníků odchytla psa. Na místo se dostavila hlídka, která křížence černé barvy převzala a převezla do útulku v Sečské ulici, kde byl pes v pořádku umístěn do připraveného kotce.

Po půl třetí byli strážníci telefonicky přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde několik automobilů parkovalo na chodníku. Hlídka na šest takto zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krátce před šestnáctou hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde se v supermarketu zdržoval bezdomovec a odmítal prodejnu opustit. Na uvedeném místě byl zjištěn místní muž bez domova, který byl orientován místem i časem, zdravotně v pořádku. Protože neměl v úmyslu nakupovat zboží, byl z prodejny hlídkou vykázán.

V 18.57 hodin požádala telefonicky o příjezd strážníků ostraha prodejny v Havlíčkově ulici, kde se u vchodu nacházel bezdomovec a dělal tam nepořádek. Místní muž bez domova, který byl orientován místem i časem znečistění nejprve uklidil a po vyřešení přestupku proti veřejnému pořádku byl hlídkou z místa vykázán.

Před dvacátou první hodinou byli strážníci telefonicky přivoláni opět do Havlíčkovy ulice, kde se na chodbě jednoho z tamních panelových domů zdržoval bezdomovec. V uvedeném domě hlídka zastihla muže z Chrudimi, který byl orientován místem i časem. Strážníci ho následně z místa vykázali.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑