Události ze dne 29.12.2016

30.12.2016 14:44

V 16.35 hodin požádalo telefonicky o spolupráci strážníky OO PČR v Chrudimi, a to ve věci pátrání po pohřešovaném muži, který požil větší množství léků, které zapil alkoholem a následně odešel z domu neznámo kam. Hlídka prováděla pátrání v ulicích Čs. armády, Fibichova a Havlíčkova dle instrukcí PČR, když následně obdržela informaci, že hledaný muž byl nalezen a pátrání je ukončeno.

Po osmnácté hodině oznámil na linku 156 občan, že v sídlišti Na Větrníku se dalo do pohybu špatně zajištěné zaparkované vozidlo, které zůstalo stát na vozovce. Hlídka následně zjistila, že uvedené vozidlo se během pohybu zastavilo o další zaparkovaný automobil, přičemž k žádnému viditelnému poškození vozidel při nárazu nedošlo. Lustrací byli zjištěni majitelé obou automobilů, kteří byli strážníky vyrozuměni o vzniklé situaci a zároveň poučeni o možném řešení.

Večer před půl osmou byli strážníci telefonicky přivoláni na parkoviště u nákupního střediska Borzna, kde se nacházel automobil zaparkovaný na chodníku. Na místě hlídka zaregistrovala tři nesprávně zaparkovaná vozidla, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑