Události ze dne 30.11.2016

01.12.2016 09:37

V 8.47 hodin oznámila žena na linku 156, že uprostřed kochánovnického rybníka jsou zřejmě přimrzlé dvě labutě. Operační důstojník ženě sdělil, že městská policie není k provedení takovéhoto zákroku vybavena a že bude celá věc předána Záchranné stanici Pasíčka, což bylo následně učiněno. Pracovník záchranné stanice přislíbil, že uvedené oznámení prověří.

V 15.14 hodin vyjížděli strážníci do Čáslavské ulice, kde měla parta mladých lidí kouřit za domem č. p. 1158 marihuanu. Hlídka na místě se skupinkou mládeže hovořila, někteří z nich kouřili cigarety, žádné užívání marihuany nebylo zaregistrováno. Dále byli všichni přítomní poučeni o tom, že na dětském hřišti je kouření zakázáno. Z místa následně odešli.

Ve 20.53 hodin prověřovala hlídka oznámení o ležícím bezdomovci, který se měl nacházet v Poděbradově ulici u domu č. p. 256. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o místního bezdomovce. Ten byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Lékařské ošetření nežádal. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

V 0.14 hodin přijalo operační středisko městské policie signál o použití tlačítka v nouzi. Na adresu ženy vedené v projektu „Signál v tísni“ vyjela neprodleně hlídka strážníků, která zjistila, že žena upadla na zem a nemohla vstát. Strážníci ženu zvedli ze země a posadili ji. K žádnému zranění u ženy nedošlo.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑