Události ze dne 30.3.2016

31.03.2016 08:49

V 6.23 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování vozidel v ulici Malecká. Dle oznamovatele stála některá vozidla v uvedené ulici takovým způsobem, že značně ztěžovala průjezd autobusům. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice, oznámení bylo vyřešeno umístěním sedmi výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

V 16.39 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici Tovární leží na chodníku opilý muž. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že zde již zasahuje hlídka Policie ČR.

Po páté hodině odpolední prověřovali strážníci oznámení o tom, že se v ulici Fibichova pohybují osoby nabízející změnu dodavatele energií. Provedenou kontrolou nebyly žádné osoby porušující nařízení města nalezeny.

V 17.30 hodin oznámila žena z Chrudimi, že v ulici Havlíčkova u domu č. p. 82 leží pod balkony muž v teplákách a pantoflích. Oznamovatelka vyjádřila obavu o jeho zdraví. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o muže z Chrudimi. Známky opilosti nejevil a uvedl, že zde spal již předchozí noc. Za přítomnosti hlídky muž místo v pořádku opustil.

V 0.01 hodin přijali strážníci na lince 156 anonymní oznámení o volném pobíhání psa na čerpací stanici Shell. Jak dále oznamovatel uvedl, měl by se na místě se psem nacházet muž, který je zřejmě opilý. Strážníci provedli kontrolu čerpací stanice a přilehlého okolí, muže se psem se nepodařilo nalézt.

V 0.59 hodin vyjížděli strážníci prověřit oznámení o podnapilé ženě, která měla přijít do herny v Havlíčkově ulici a zde měla vulgárně nadávat hostům. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že opilá žena již hernu opustila. Provedenou kontrolou okolí byla žena nalezena v ulici Havlíčkova. Zde svými hlasitými projevy rušila noční klid. Byla opilá, s hlídkou nespolupracovala, v průběhu jednání začala být vůči zakročujícím strážníkům agresivní. Ti jí proto za použití hmatů a chvatů přiložili služební pouta. Následně byla žena převezena na vyšetření do chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jejím převozu a umístění na protialkoholní záchytnou stanici. Převoz realizovala hlídka městské policie. Přestupek rušení nočního klidu byl se ženou vyřešen uložením blokové pokuty.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑