Události ze dne 30.6.2020

01.07.2020 11:58

Krátce po desáté hodině dopolední vyjížděla hlídka do ulice Strojařů, kde mělo na autobusové zastávce parkovat vozidlo. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že vozidlo před příjezdem hlídky odjelo.

Ve 13.15 hodin přijal operační důstojník oznámení o neshodách ženy s jejím bývalým přítelem, kdy ženě mělo být údajně vyhrožováno. K tomuto mělo dojít v bytě v Revoluční ulici. Hlídka na místě zjistila, že k rozepři došlo kvůli finanční hotovosti, kterou muž po ženě požadoval. Jak žena, tak i její bývalý přítel byli na místě poučeni a nežádali dalšího řešení věci.

V 17.24 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici je při příjezdu do Markovic ulomená dopravní značka. O této skutečnosti byl vyrozuměn pracovník odpovědné firmy, který přislíbil výměnu značky.

Krátce po dvaadvacáté hodině řešili strážníci ve Václavské ulici oznámení o parkování vozidla před vjezdem do garáže. Po dohodě s majitelem garáže bylo oznámení vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl dvanácté se na strážníky obrátila žena, která uvedla, že na nábřeží Karla Čapka se nacházejí osoby, které zde křičí a ruší tak noční klid. Poté, co tyto osoby oslovila, měla s nimi slovní rozepři.  Po příjezdu hlídky byl na místě klid, na lavičkách se nacházely osoby, které se mezi sebou bavily. Na místě bylo jednáno s oznamovatelkou, které se lidé sedící na lavičkách omluvili a z místa následně odešli.

V 0.25 hodin oznámil muž na linku 156, že po silnici vedoucí z Medlešic do Chrudimi jde neosvětlený chodec. Hlídka na místě nalezla muže z Chrudimi, který si při chůzi svítil mobilním telefonem. Hlídkou byl poučen o povinnosti mít na sobě reflexní doplňky. Dále byl hlídkou vyzván, aby opustil vozovku, což následně učinil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑