Události ze dne 30.8.2020

31.08.2020 18:18

Před devátou hodinou ranní se na městskou policii obrátila žena, jež v Moravské ulici odchytla nemocnou a značně vyhublou kočku. Hlídka po příjezdu toto zvíře dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je předala do péče přítomné pracovnice.

Minutu po sedmnácté hodině byli strážníci přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde došlo ke slovnímu konfliktu mezi několika lidmi a schylovalo se k fyzickému napadání. Hlídka na uvedeném místě shledala, že tam došlo k nedorozumění mezi dětmi a následně i mezi jejich rodiči. Po uklidnění situace a poučení přítomných osob strážníci odjeli.

Po dvacáté hodině vyjeli strážníci na Všehrdovo náměstí, neboť tam parkovaly automobily bez parkovacích karet. Hlídka na tato dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 20.43 hodin obdržela městská policie informaci, že u autobusové zastávky v ulici Dr. Milady Horákové vbíhají děti do vozovky. Hlídka v přítomných osobách shledala mladé lidi, již čekali se svým kamarádem na příjezd přivolaného vozidla taxislužby. Protiprávního jednání se nedopouštěli a následně se rozešli.

Krátce po dvacáté první hodině bylo oznámeno, že v Husově ulici parkují tři automobily na chodníku. Hlídka za stěrače těchto vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 22.54 hodin byli strážníci přivoláni do panelového domu v Husově ulici, neboť z tamního bytu se ozýval křik a nadávky. Hlídka kontaktovala příslušnou obyvatelku, jež uvedla, že mezi ní a jejím přítelem došlo ke slovní roztržce s tím, že její přítel po incidentu z domu odešel. Protože tato žena se necítila nijak poškozená a nežádala v uvedené věci dalšího šetření, strážníci odjeli.

Před šestou hodinou ranní informoval městskou policii občan, že v areálu vlakového nádraží v ulici Čs. Armády se pohybuje podezřelý muž. Hlídka tohoto místního muže, orientovaného místem i časem z areálu vykázala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑