Události ze dne 3.11.2016

04.11.2016 11:42

V 9.37 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici Na Šancích parkuje jedno z vozidel na vodorovném dopravním značení, a to v takovém místě, že znemožnilo odvoz popelnic. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitelku vozidla, tu se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Následně hlídka přistoupila k odtahu vozidla prostřednictvím odtahové služby.

Na další případ špatného parkování vyjížděli chrudimští strážníci po půl druhé odpolední, tentokrát do ulice Fibichova. Jak oznamovatel uvedl, neznámé vozidlo mu zablokovalo výjezd z uzavřeného dvora. V době, kdy na místě již byla hlídka, přišla k vozidlu jeho řidička a ihned jej přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením blokové pokuty.

V 15.50 hodin přijali strážníci oznámení o stání neoznačeného kamionu v blízkosti kruhového objezdu u Medlešic. Hlídka na místě zjistila, že vozidlo se na místě již nenachází. Dále bylo zjištěno, že se jednalo o nákladní vozidlo přepravující cukrovou řepu, která se na uvedeném místě nakládá. Hlídka poučila přítomné osoby a následně z místa odjela.

V 20.15 hodin oznámil občan městské policii, že na autobusové zastávce na Borzně sedí již delší dobu nějaká žena. Strážníci oznámení prověřili a zjistili, že se jedná o ženu s trvalým pobytem v Chrudimi. Ta byla orientovaná místem i časem, po zdravotní stránce se cítila v pořádku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑