Události ze dne 3.1.2017

04.01.2017 08:34

Před devátou hodinou ranní obdržela městská policie telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech v Medunově ulici ve Slatiňanech, které komplikují práci popelářům během svozu odpadu. Hlídka v uvedené ulici zaregistrovala dvě takto parkující vozidla. Protože strážníci v místě bydliště ani jednoho z majitelů automobilů nezastihli, umístili na jedno nesprávně parkující vozidlo výzvu pro nepřítomného řidiče. Mezi tím se na místo dostavil majitel druhého automobilu, který po vyřešení dopravního přestupku svoje vozidlo ihned přeparkoval.

V 11.12 hodin byli strážníci telefonicky přivoláni občanem do Průmyslové ulice, kde několik řidičů zaparkovalo své automobily takovým způsobem, že porušili dopravní značení. Hlídka za stěrače pěti nesprávně zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krátce před půl dvanáctou oznámila žena na linku 156, že v Revoluční ulici parkuje automobil na chodníku. V uvedené ulici hlídka shledala dvě takto zaparkovaná vozidla, na která umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po dvanácté hodině přivolala telefonicky strážníky občanka, neboť její vyhrazené parkovací místo pro invalidy neoprávněně obsadil neznámý automobil. Při příjezdu hlídky se na místo dostavil i majitel tohoto automobilu, který ihned po vyřešení dopravního přestupku parkovací místo uvolnil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑