Události ze dne 3.4.2016

04.04.2016 11:02

Před jedenáctou hodinou dopolední přijali strážníci na lince 156 oznámení, ve kterém oznámila žena, že na autobusové zastávce na Palackého třídě posedávají bezdomovci, kteří zde zanechávají nepořádek. Na uvedeném místě hlídka zjistila trojici osob. Jednalo se o dva muže s trvalým bydlištěm v Chrudimi a jednu ženu z Havířova. Tato trojice musela nejprve veškerý zanechaný odpad uklidit a poté byla ze zastávky vykázána.

V 11.25 hodin bylo na lince 156 anonymně oznámeno, že na silnici mezi Chrudimí a Slatiňany se volně pohybuje pes plemene jezevčík. Strážníci prověřili uvedenou trasu, avšak volně pobíhající pes nebyl nikde zaregistrován.

Po čtrnácté hodině vyjela hlídka do Husovy ulice, kde se podle telefonického oznámení na lince 156 nachází u jednoho z domů vozidlo zaparkované na trávníku. Strážníci na tento automobil umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 14.28 hodin oznámila na lince 156 občanka, že v Pardubické ulici došlo k poruše na závorách železničního přejezdu. Strážníci vyrozuměli o události výpravčího ČD, který následně učinil potřebné kroky.

Před půl šestou večerní bylo na lince 156 anonymně oznámeno, že v Sečské ulici si hrají děti, které dělají nepořádek pod horkovodem. Hlídka na uvedeném místě zastihla čtveřici dětí, která na výzvu strážníků nejprve svůj nepořádek uklidila a poté místo opustila.

Po osmnácté hodině vyjeli strážníci do Markovic, neboť podle oznámení na lince 156 zde vytéká voda ze silnice, pravděpodobně z prasklého potrubí. Na místě hlídka zjistila, že voda vytékala z hydrantu, ale momentálně již neteče. Po tomto zjištění strážníci z místa odjeli.

Ve 20.22 hodin byla hlídka přivolána do Čáslavské ulice, kde podle telefonického oznámení ženy z Rozhledny dochází k pálení ohně a oznamovatelka je obtěžována dýmem. Strážníci prověřili uvedenou lokalitu, ale žádné pálení ohně nebylo zaregistrováno. Rovněž ani zadýmené ovzduší.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑