Události ze dne 3.6.2016

06.06.2016 10:43

Krátce před tři čtvrtě na devět ráno byli strážníci telefonicky přivoláni do ulice Na Ostrově, kde se podle oznamovatele v křoví mezi panelovým domem a supermarketem nacházejí bezdomovci. Hlídka na uvedeném místě zjistila dva muže. Jednalo se o muže z Chrudimi a obyvatele Skutče. Muži nejprve museli prostor uklidit a následně byli z místa vykázáni.

V 11.23 hodin přijali strážníci oznámení na lince 156, že v ulici Rooseveltova špatně parkují vozidla, která omezují průjezd ostatních vozidel. Hlídka na jeden nesprávně zaparkovaný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče. Řidič druhého nesprávně zaparkovaného vozidla s přestupkem nesouhlasil, proto strážníci přestupek na místě zadokumentovali a následně bude celá věc předána na Odbor dopravy při MěÚ Chrudim k dořešení.

Minutu před půl třetí odpolední vyjela hlídka do ulice SNP, kde podle telefonického oznámení došlo ke krádeži zboží v jednom z tamních hypermarketů. Podezřelým ze spáchání přestupku byl mladý muž z Chrudimi, který se ke svému jednání doznal, proto strážníci vyřešili věc na místě blokovou pokutou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑