Události ze dne 3.6.2020

05.06.2020 10:39

Krátce před sedmou hodinou ranní prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži na autobusové zastávce u nemocnice. Na místě byl hlídkou zjištěn muž z Chrudimi. Po zdravotní stránce se cítil v pořádku, po jednání s hlídkou z místa odešel.

V 8.30 hodin oznámil muž na linku 156, že v Koželužské ulici parkuje vozidlo u kontejnerů a tím brání odvozu odpadu pracovníky technických služeb. Provedenou kontrolou nebylo na uvedeném místě žádné vozidlo nalezeno.

V 13.45 hodin požádala strážníky o spolupráci posádka RZS, a to ve věci zajištění domu pacienta do příjezdu členů jeho rodiny. Jak bylo zjištěno, muž byl ve Vlčnově pokousán svým psem a měl být odvezen posádkou RZS k ošetření. Strážníci u domu vyčkali do příjezdu mužovy snachy, která následně dům zajistila.

Krátce po půl čtvrté odpolední převzala hlídka v Pardubické ulici nalezené jízdní kolo, které zde bylo opřené o sloup veřejného osvětlení. Jak bylo šetřením zjištěno, kolo o sloup opřel muž, který ho nalezl na pozemku jejich firmy. Dle jeho slov se tam nacházelo už od víkendu. Kolo tak bylo strážníky převezeno na služebnu, kde bylo po zadokumentování uloženo do oddělení ztrát a nálezů.

V 16.20 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení, ve kterém žena uvedla, že v Markovicích, na křižovatce ulic Pod Strání a Čáslavská, parkuje dodávka, která zde brání řádnému výhledu. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, kterého se podařilo záhy kontaktovat. Hlídce sdělil, že vozidlo je v poruše a on momentálně shání odtahovou službu.

 


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑