Události ze dne 4.10.2019

07.10.2019 12:34

V 13.52 hodin oznámil muž na linku 156, že v blízkosti prodejny Penny Market v ulici Obce Ležáků se nachází bezdomovec, který zde křičí na kolemjdoucí. Strážníci na místě muže nalezli a po poučení byl z místa vykázán.

Před jednadvacátou hodinou řešila hlídka oznámení o neoprávněném parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Provedeným šetřením byl zjištěn řidič vozidla, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Přestupek byl s mužem vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě.

V 20.45 hodin se na městskou policii obrátil občan, který uvedl, že v Nezvalově ulici již třetí den nesvítí jedna z lamp veřejného osvětlení. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a zjistila, o kterou konkrétní lampu se jedná. Následně byla závada zadokumentována a předána technickým službám.

Ve 23.45 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v bytě v ulici Strojařů. Na místě bylo jednáno s odpovědnou osobou, která hlídce sdělila, že v bytě mají návštěvu. Strážníci ženu poučili o době nočního klidu. Žena poté přislíbila, že bude již na místě klid. Věc byla řešena domluvou.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑