Události ze dne 4.1.2016

05.01.2016 09:03

Před půl desátou dopolední prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Průmyslová. Dle oznamovatele zde mělo stát několik vozidel na chodníku. Hlídka na místě zaznamenala celkem pět takto parkujících vozidel, na která byly posléze umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 11.15 hodin požádala Policie ČR (PČR) o prozatímní zajištění dopravní nehody, ke které došlo na křižovatce ulic Palackého třída a Škroupova. Strážníci na místě společně s příslušníky Hasičského záchranného sboru usměrňovali provoz vozidel do doby, než byla dopravní nehoda prošetřena a než byla z pozemní komunikace odstraněna poškozená vozidla.

Před půl dvanáctou dopoledne přijali strážníci oznámení o fyzickém napadení pracovníka firmy ČEZ jednou z odběratelek elektrické energie. K napadení došlo v Poděbradově ulici. Žena měla do muže prudce strčit, ten spadl na zem a poté na něho spadl žebřík. Vzhledem k vytíženosti hlídek bylo oznamovateli sděleno, aby se dostavil v odpoledních hodinách na služebnu městské policie, kde s ním bude celá věc zadokumentována. V 16.45 se zraněný muž dostavil na služebnu na Resselově náměstí, kde strážníkům doložil lékařskou zprávu s popisem zranění ruky. S mužem byl sepsán zápis o podaném vysvětlení. Po prošetření a zadokumentování bude věc postoupena k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.  

V 13.25 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení o neoprávněném parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením, a to v ulici Palackého třída. Hlídka provedla kontrolu uvedeného parkoviště, vozidlo se zde již nenacházelo.

Před druhou hodinou odpolední prověřovali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi rasy yorkšírský teriér, který se měl pohybovat v okolí Borzny. Strážníci provedenou kontrolou žádného volně pobíhajícího psa v uvedené lokalitě nezaznamenali.

Po páté hodině odpolední se na městskou policii obrátil občan s oznámením o špatném parkování v ulici Gorkého, kde mělo parkovat vozidlo na chodníku. Strážníci zde o chvíli později rozdali celkem sedm výzev pro nepřítomné řidiče.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑