Události ze dne 4.4.2016

05.04.2016 08:41

V 8.49 hodin oznámil muž z Markovic, že u rybníka běhá již delší dobu zatoulaný pes. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, ale žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen. Dotazem u přítomných rybářů bylo zjištěno, že již před příjezdem hlídky odběhl neznámo kam.

V 10.45 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Průmyslová, kde mělo vozidlo Ford zablokovat vjezd na pozemek. K vozidlu se následně dostavil majitel, který ihned přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením blokové pokuty. Dále hlídka na místě zaregistrovala dalších pět špatně parkujících vozidel. Na čtyři z nich byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče, k jednomu vozidlu se dostavil majitel a přestupek s ním byl rovněž vyřešen uložením blokové pokuty.

Po druhé hodině odpolední vyjížděli strážníci opět do Markovic, kde mělo v ulici Pod strání stát vozidlo na zeleni. V tomto případě bylo oznámení vyřešeno umístěním výzvy za stěrač vozidla.

V 14.34 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení o muži, který leží u jedné ze zahrad v ulici Zahradní. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se jedná o muže z Luže. Ten strážníkům sdělil, že zde pouze odpočíval. Byl orientován místem i časem a z místa následně odešel.

V 19.48 hodin prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži, tentokrát v ul. Čs. armády. I zde se jednalo o již zmiňovaného muže z Luže. Stejně jako v předchozím případě byl orientován místem i časem a po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

V 19.52 hodin bylo na linku 156 přijato anonymní oznámení o parkování vozidel na chodníku v ulici Na Šancích. Oznámení bylo na místě vyřešeno umístěním čtyř výzev pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑