Události ze dne 4.7.2020

07.07.2020 10:53

V 14.35 hodin se na strážníky obrátil pracovník ostrahy prodejny potravin v Havlíčkově ulici, který sdělil, že měl v prodejně rozepři se zákazníkem, kterému se nelíbilo, že ho sledoval při nákupu. Po příjezdu hlídky na místo pracovník ostrahy uvedl, že věc oznamuje jako poznatek a že nechce dále celou věc nijak řešit. Po hlídce pouze žádal, zda by mohla provést kontrolu okolí prodejny, zda se tam muž nenachází. Kontrolou okolí nebyl muž odpovídající popisu nalezen.

 Ve 22.12 hodin oznámil občan na linku 156, že ve Václavské ulici byl u prodejny Penny market požádán mužem a ženou s kočárkem o cigaretu. Když jim odmítl cigaretu dát, mělo na něho být plivnuto. Strážníci na místě zjistili, že onou dvojicí byli místní bezdomovci, kteří však tvrzení oznamovatele o plivnutí popřeli. Jelikož se oznamovatel na místě již nenacházel, byli muž se ženou řádně poučeni a z místa poté odešli.

 Po třiadvacáté hodině řešila hlídka oznámení o rušení nočního klidu, kdy měla být z vozidla parkujícího v ulici V Tejnecku slyšet hlasitá hudba. Provedenou kontrolou uvedené lokality bylo vozidlo nalezeno, rádio však pouze šumělo, hudba z vozidla nebyla slyšet. Noční klid tak nebyl rušen, o čemž byla oznamovatelka následně vyrozuměna.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑