Události ze dne 5.12.2015

07.12.2015 12:10

V 10:20 hodin se na místní strážníky obrátila anonymní oznamovatelka se stížností na parkování vozidel na zeleni na Tyršově náměstí. Na uvedeném místě hlídka rozdala celkem 12 výzev pro nepřítomné řidiče.

O půl hodiny později vyjížděli strážníci na oznámení o volně se pohybujícím psovi v okolí restaurace v místní části Markovice. Hlídka psa na místě nenalezla, šetřením bylo zjištěno, že psa si před příjezdem hlídky odchytla a následně odvedla jeho majitelka.

V dopoledních hodinách přijala městská policie oznámení na použité injekční stříkačky, které měly být pohozené v Michalském parku. Zde čekala na hlídku oznamovatelka, která strážníkům ukázala místo nálezu. Tři použité injekční stříkačky strážníci uložili do speciálního boxu a následně budou předány k odborné likvidaci.

Hned dvakrát během krátké chvíle oznámila žena z ulice Lázeňská, že jí děti házejí pod nohy a do oken domu petardy. Poprvé hlídka děti nenalezla, při druhém oznámení již byli strážníci úspěšní. Poblíž domu nalezli děti odpovídající popisu oznamovatelky. Jednalo se o dva nezletilé mladíky, kteří se k házení petard doznali. Celá věc byla strážníky zadokumentována a bude předána příslušným orgánům k dořešení.

Po půlnoci strážníci prověřovali oznámení na houkající alarm v blízkosti chrudimského nádraží. Hlídce se podařilo zjistit, že jde o alarm, který je umístěn na budově firmy v ulici Škroupova. Jelikož se hlídce nepodařilo zkontaktovat žádnou odpovědnou osobu, provedla na místě pouze vizuální kontrolu okolo vnějšího oplocení objektu a poté z místa odjela.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑