Události ze dne 5.2.2016

08.02.2016 10:51

Ve 13.00 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidla s vlekem na chodníku v Rooseveltově ulici. Před příjezdem hlídky vozidlo z místa odjelo.

Ve 13.52 hodin oznámila pracovnice prodejny Billa, že v prodejně zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o nezletilého chlapce, který v prodejně odcizil cukrovinky v hodnotě 62,90 Kč. Chlapec byl převezen na služebnu městské policie. Vzhledem k jeho věku byla o události informována chlapcova matka, jež se rovněž dostavila na služebnu na Resselově náměstí. Zde byl s chlapcem za přítomnosti matky sepsán zápis o podaném vysvětlení. Celá věc bude po zadokumentování předána na přestupkovou komisi.

Po půl čtvrté odpolední prověřovali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi, který se měl pohybovat okolo dětského hřiště v Medlešicích. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality a přilehlého okolí, žádný volně pobíhající pes však nebyl nalezen.

V 17.42 hodin bylo přijato anonymní oznámení o špatném parkování vozidla Škoda v Pardubické ulici. Vozidlo mělo dle oznamovatele stát v zákazu stání a v protisměru. Strážníci šetřením zjistili majitele vozidla, který se následně dostavil na místo. Za uvedené přestupky mu byla na místě uložena bloková pokuta.

Ve 2.26 hodin bylo operačním důstojníkem městské policie zachyceno na kamerovém systému, jak dva mladíci na Resselově náměstí vytahují z vozidla třetího muže, který poté zůstal ležet bezvládně na zemi. Hlídka provedla kontrolu osob, kdy bylo zjištěno, že ležící muž nereaguje na žádné podněty. Vzhledem k důvodné obavě o zdraví a život muže byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka si muže převezla k dalším vyšetřením.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑