Události ze dne 5.7.2019

08.07.2019 14:00

Ve čtvrt na devět kontaktoval městskou policii občan s tím, že poblíž budovy divadla v ulici Čs. partyzánů posedávají rumunští občané, již hází kameny do vody směrem k místu, kde právě rybář chytá ryby. Hlídka po příjezdu tyto lidi na uvedeném místě ani v okolí nezaregistrovala, neboť ti před jejím příjezdem házení zanechali a odešli.

V 16.21 hodin byli strážníci přivoláni na dětské hřiště ve fotbalovém areálu v Novoměstské ulici, kde volně pobíhal neznámý pes. Hlídka na uvedeném místě ani v okolí toto zvíře nezaregistrovala, proto telefonicky kontaktovala oznamovatelku, která sdělila, že je již s dětmi doma.

Ráno před půl čtvrtou se na městské strážníky obrátil s žádostí o pomoc místní občan, jenž cestou ulicemi města potkal starší dezorientovanou ženu, již se pokusil doprovodit do místa jejího bydliště, což se mu však nepodařilo. K této dvojici do ulice Víta Nejedlého vyjeli strážníci, kteří v uvedené ženě zjistili místní obyvatelku. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu byla na místo přivolána RZS. Protože přítomný lékař po provedeném vyšetření rozhodl, že hospitalizace této ženy ve zdravotnickém zařízení není nutná a že je schopna setrvat v domácí péči, hlídka ženu doprovodila do místa jejího bydliště.

V 6.25 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, neboť u tamního supermarketu ležel na zemi neznámý muž. Hlídka v tomto člověku po probuzení zjistila místního obyvatele, jenž následně orientován místem i časem a zdravotně v pořádku sám odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑