Události ze dne 5.9.2016

06.09.2016 10:14

V 9.35 hodin požádal telefonicky o příjezd hlídky do sídliště U Stadionu občan, který má před domem své vyhrazené a registrační značkou označené parkovací místo pro invalidy. Toto parkovací místo nemůže použít, neboť je tam neoprávněně zaparkovaný cizí automobil. Strážníci na toto vozidlo, které bylo rovněž označeno jako automobil invalidy, umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po dvanácté hodině vyjeli strážníci do Škroupovy ulice, kde v tamní prodejně potravin došlo ke krádeži zboží. Podezřelým z přestupku proti majetku byl muž z Chrudimi, který se ke svému jednání doznal. Hlídka vyřešila celou věc blokovou pokutou.

Před osmnáctou hodinou oznámila na linku 156 občanka, že na Podhůře odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka tohoto psa většího vzrůstu a černé barvy převezla služebním vozidlem do útulku v Sečské ulici, kam se vzápětí dostavila jeho majitelka a zvíře vyzvedla. Strážníci uložili ženě za přestupek blokovou pokutu.

Ve 21.24 hodin při hlídkové činnosti strážníci zaregistrovali na autobusové zastávce na Palackého třídě ležícího muže. Jelikož vyšlo najevo, že muž je silně opilý a nereaguje na vnější podněty, byla na místo přivolána RZS Pardubického kraje, která jej převezla na ošetření do nemocnice.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑