Události ze dne 5.9.2018

07.09.2018 10:38

Ve čtvrt na dvanáct bylo na linku 156 oznámeno, že na Tyršově náměstí parkují nesprávně automobily. Hlídka tam shledala celkem deset těchto vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Po půl dvanácté byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Hlídka v uvedené prodejně provedla šetření, jímž vyšlo najevo, že přítomná podezřelá žena z okresu Ústí nad Orlicí se protiprávního jednání nedopustila. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

O několik minut později informoval městskou policii občan, že v křižovatce ulic Škroupova a Čs. armády zaregistroval na vozovce uhynulou kočku. Hlídka toto zvíře vyzvedla a dopravila na veterinární kliniku, kde bylo předáno k odborné likvidaci.

Ve 14.02 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do supermarketu na Palackého třídě, neboť tam došlo ke krádeži zboží. Přítomný podezřelý mladý muž z Chrudimi se ke svému jednání hlídce doznal a ta vyřešila přestupek proti majetku na místě pokutovým příkazem. Zadržené drogistické zboží bylo následně v pořádku vráceno zpět do prodeje.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑