Události ze dne 6.5.2016

09.05.2016 13:00

Před třináctou hodinou oznámil na lince 156 mužský anonym, že v ulici Na Valech parkuje nějaké vozidlo v zákazu. Strážníci na místě jednali s řidičem uvedeného automobilu, který byl podezřelý ze spáchání přestupku. Ten s přestupkem nesouhlasil a trval na tom, že dopravní značení neporušil, proto událost na místě zadokumentovali a celá věc bude následně předána na odbor dopravy při MěÚ v Chrudimi k dořešení.

Krátce před čtvrt na čtyři odpoledne byli strážníci telefonicky přivoláni do ulice Čs. armády, kde se podle oznamovatelky v jedné z tamních zahrad nachází srna. Hlídka, která se dostavila na uvedené místo, zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě. Z tohoto důvodu byla telefonicky kontaktována Záchranná stanice živočichů, jejíž pracovník přislíbil, že se dostaví na místo a provede odchyt srny. Poté strážníci z místa odjeli.

V 15.39 bylo na lince 156 přijato anonymní oznámení o osobním automobilu, který se nachází v ulici SNP zaparkovaný těsně před přechodem pro chodce. Hlídka na tento nesprávně zaparkovaný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po tři čtvrtě na šest večer vyjeli strážníci do ulice Na Šancích, kde se podle anonymního oznámení na lince 156 nachází zaparkované osobní vozidlo, které má stažené boční okno a u vozidla se nikdo nenachází. Hlídka zjistila majitele tohoto automobilu, který si vozidlo následně zabezpečil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑